Nuo rugsėjo 4 d. startuoja RUDENS grupinių mankštų užsiėmimai!

Užsiėmiami vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais 18 val. arba 19.30 val.. Kviečiame išsirinkti Jums tinkamiausią laiką. Grupes sudaro iki 5 žmonių.

Taip pat grupė  renkama ir antradieniais 18.00 val. 

Mankštą sudaro apšilimo, jėgos, balanso ir tempimo pratimai su kvėpavimo atsipalaidavimų. 

Registracija paspaudus mygtuką REGISTRACIJA

Daugiau apie mankštą paspaudus čia.

Mankšta arba grupinės mankštos
Galvos masažas

Galvos masažas + terapinis veido masažas

Galvos ir refleksologinis veido masažas yra terapinės procedūros, kurių tikslas yra gerinti fizinę ir emocinę gerovę bei skatinti relaksaciją. Šie masažo tipai turi savo naudą ir gali būti malonūs bei atpalaiduojantys. 

Galvos masažo nauda: 

 • Relaksacija: Galvos masažas gali padėti sumažinti įtampą, stresą ir galvos skausmus. Jis gali skatinti gilesnę relaksaciją ir malonumo jausmą;
 • Kraujotakos gerinimas: Masažas gali padėti pagerinti kraujo tekėjimą į galvos ir kaklo sritį, teikiant deguonį ir maistines medžiagas audiniams, taip skatinant gerą sveikatą ir galvos smegenų veiklą;
 • Stiprinimas: Tam tikri masažo judesiai gali padėti stiprinti galvos raumenis ir gerinti raumenų tonusą, kas gali pagerinti galvos ir kaklo srities stabilumą.

Terapinio veido masažo nauda:

 • Atsipalaidavimas ir streso mažinimas: Terapinis veido masažas gali būti labai atpalaiduojantis ir sumažinti stresą bei įtampą veido ir galvos srityje. Tai gali padėti pagerinti bendrą gerovę ir skatinti vidinę ramybę;
 • Kraujotakos gerinimas: Masažas skatina kraujotaką veido srityje, teikiant deguonį ir maistines medžiagas audiniams. Tai gali padėti maitinti ir atgaivinti odą, pagerinti jos spalvą ir suteikti jaunystės įspūdį:
 • Raumenų tonuso gerinimas: Veido masažas gali padėti stiprinti veido raumenis ir pagerinti jų tonusą. Tai gali paskatinti veido kontūrų pakeliamąjį efektą, sumažinti raukšles ir įtampą bei pagerinti bendrą veido išraišką:
 • Bendras atsipalaidavimas ir gerovė: Veido masažas gali būti malonus ir relaksuojantis procesas, kuris gali padėti pagerinti nuotaiką, sumažinti įtampą ir skatinti gerą savijautą. Tai taip pat gali turėti teigiamą poveikį miegui ir bendram energijos lygiui.

Apsilankote vienai procedūrai, o kitą gaunate dovanų! 90 min. trukmės kaina tik 45 eur. 

REGISTRACIJA

Volavimas arba savimasažas

Praktinis seminaras "Volavimas - kam tai?

Volavimas – tai savimasažas, siekiant atpalaiduoti įsitempusius raumenis. Volas - tai puikus įrankis kūno raumenų masažui, tempimui bei akupunktūrinių taškų stimuliacijai. Masažiniai volai puikiai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, sumažina raumenų skausmą ir sustingimą, gerina audinių kraujotaką, lavina pusiausvyrą. 

Praktinio seminaro metu sužinosime apie volo naudojimo galimybes ir naudą sveikatai.

Artimiausi teoriniai ir praktiniai seminarai apie volavimą nuo spalio mėn. 

NAUJA PASLAUGA - INTRAORALINIS MASAŽAS

INTRAORALINIS MASAŽAS - jokia čia egzotika, tai tiesiog burnos masažas, kurio metu masažuojami labiausiai ignoruojami raumenys - tai kramtomieji raumenys.

Dažnai net nesusimastome, kad šiuos raumenis dažnai naudojame savo kasdieniniame gyvenime ir juos reikia masažuoti taip pat kaip ir kūną.

Jeigu jaučiate, kad:

 • skauda žandikaulį;
 • griežiate dantimis;
 • rakina žandikaulį;
 • spragsi žandikaulis;
 • turite ribotą išsižiojimą;
 • dažnai skauda galvą, ypač ties smilkiniu;

NEĮGNORUOKITE TO ir atvykite išbandyti INTRAORALINIO MASAŽO, kuris suteiks Jūsų žandikauliui laisvės ir atvirumo pojūtį.

Greitesnė registracija paspaudus mygtuką  REGISTRACIJA

Intraoralinis masažas arba burnos raumenų masažas
Parafino terapija

2 už 1 kaina

Pirštinių sezonas jau prasidėjo - pasirūpinkite savo rankų oda!  Informuojame, kad visą pirštinių sezoną galite parafino terapija palepinti rankas ir pėdas už vieno kainą! 

Parafinas - tai mineraliniais aliejais prisotintas, minkštos konsistencijos vaškas, kuris gali būti naudojamas medicinos tikslais ir kosmetikoje.


KUO NAUDINGAS PARAFINAS?

 • populiariausia tai, kad minkština, drėkina ir švelnina rankų/pėdų odą;
 • svarbi terapija šąlančioms galūnėms, kas dabar labai aktualu vėstant orams;
 • svarbiausia, kad padeda atpalaiduoti raumenis, mažina sąnarių sustingimą;
 • rekomenduojama reabilitacijai po patempimų, išnirimų ar lūžių;

Parafino terapija - tai gydymas šiluma, naudojant parafiną.  Kas išbandė - džiaugiasi pokyčiais, o kas dar tik girdėjo - kviečiame susipažinti, dabar tam labai gera proga!

Registracija paspaudus mygtuką REGISTRACIJA


Krepšelis

Krepšelis tuščias.