Dovanų kupono įsigijimo sąlygos

Pirkėjas informuojamas, kad:

 1. Dovanų kuponas (-ai) patvirtina Dovanų kupono (-ų) turėtojo teisę savo nuožiūra pasirinkti ir atsiskaityti už iš UAB „Judesio prisilietimas“ įsigyjamas paslaugas Dovanų kupone (-uose) nurodyta suma. Dovanų kupono (-ų) turėtojai paslaugas gali išsirinkti įmonės svetainėje www.judesioprisilietimas.lt arba [toliau-svetainė] arba atvykę į sveikatingumo kliniką adresu Kauno g. 4, Vilnius, jei nenurodyta kitaip.
 2. Dovanų kupono (-ų) turėtojas privalo:
  -   Perkant paslaugas įmonėje  informuoti jį aptarnaujantį specialistą prieš atsiskaitant už paslaugas, kad Jis atsiskaitys Dovanų kuponu (-ais) ir pateikti Dovanų kupono unikalų numerį.
  -   Įsigyjant daugelį produktų internetu, dovanų kupono kodą įvesti pirkimo procese, prieš įvykdant apmokėjimą. Jei tokios galimybės nėra, dėl apmokėjimo reikia skambinti telefonu + 370 67071916 (darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00 val.). Kitu laiku rašyti el. laišką [email protected]. Laiškai atsakomi darbo dienomis 08:00-18:00. Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Gavus laišką ne darbo metu negalime garantuoti, kad norimos užsakyti paslaugos kaina liks nepakitusi.
 3. Įsigyjant paslaugas, viršijančias sumą, nurodytą dovanų kupone – trūkstamą sumą galima sumokėti grynaisiais, kortele arba banko pavedimu. Išsirinkus paslaugas už mažesnę sumą, dovanų kupone nurodytos sumos likutis negrąžinamas.

 4. Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo jo įsigijimo datos (jei nenurodyta kitaip). Pasibaigus dovanų kupono galiojimo terminui, kuponas nustoja galioti ir kupone nurodyta pinigų suma negrąžinama.

 5. Dovanų kuponu galima atsiskaityti  per kelis kartus. Pateikus dovanų kuponą atsiskaityti už įsigyjamas paslaugas, dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.

 6. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už UAB „Judesio prisilietimas“ teikiamas paslaugas. Už dovanų kuponą NEGALIMA įsigyti kito dovanų kupono ar produktų.

 7. Dovanų kuponas nėra gražinamas arba keičiamas į pinigus.

 8. Jeigu mokėjimo suma viršyja dovanų kupone esančią sumą, skirtumą turi susimokėti pirkėjas.

 9. Jeigu dovanų kuponas nebuvo panaudotas galiojimo laikotarpiu, pinigai negrąžinami ir laikoma, kad paslauga yra suteikta.

 10. Apie neatvykimą būtina pranešti 24 val. prieš rezervuotą paslaugos laiką, kitaip kuponas bus laikomas panaudotu. 

Ar galima pratęsti dovanų kuponą?

GALIOJANTYS dovanų kuponai pratęsiami  papildomam 3 mėnesių laikotarpiui nuo dovanų kupono galiojimo pabaigos sumokėjųs papildomą 15 proc. dovanų kupono vertės mokestį.

Norint, kad kuponas būtų pratęstas, būtina susisiekti el. paštu [email protected], Atlikus pratęsimą, dovanų kuponas su atnaujintu galiojimu atsiunčiamas el. paštu.

SVARBU! Dovanų kuponas pratęsiamas tik 1 kartą.  Taip pat konkursuose laimėti dovanų kuponai nėra pratęsiami.

Krepšelis

Krepšelis tuščias.