Šiandien norime Jums pristatyti žaidimą, kuris ne tik padės Jums išlaikyti aktyvų gyvenimo būdą, bet ir praturtins Jūsų kasdienybę gera nuotaika. Tai žaidimas - "Kelk Sedmenis"!
Kaip gimė ši idėja?


Šias sporto korteles ir žaidimą sukūrė mūsų sveikatingumo klinikos "Judesio prisilietimas" direktorius ir gydomojo masažo amatininkas Robertas Gorskis. Per savo ilgametę darbo patirtį Robertas sutiko daug žmonių su skirtingomis problemomis, bet viena buvo ypač dažna - tai pasyvumas fiziniam aktyvumui ir ilgos sėdimo darbo valandos. Ir dirbant su tokiais žmonėmis buvo išieškota mintis sukurti šį interaktyvų žaidimą, kuris skatina žmones nors kiek pajudėti per žaidimo formą. 

Kas sudaro "Kelk Sėdmenis" žaidimo dėžutę?

  • 48 kortelės su kineziterapiniais pratimais/judesiais;
  • Knygutė su QR kodais;
  • Video medžiaga.

"Kelk sėdmenis" yra ne tik kūno formavimo įrankis, bet ir draugų bei šeimos santykių skatinimas. Kartu atliekant pratimus, jūs praleidžiate laiką smagiai, šmaikščiai ir judėdami. Tad šiuo žaidimu skatinamas bendruomeniškumas. 

"Kelk sėdmenis" - tai puikus būdas įtraukti daugiau judėjimo į savo kasdienį gyvenimą, pagerinti ištvermę ir, žinoma, turėti smagų laiką. Tokiu būdu atrandame daugiau motyvacijos pajudėti.