Apie mus

"Judesio prisilietimas" - tai ne tik pavadinimas, tai mūsų sveikatingumo klinikos filosofija. Tai klinika, kurioje atkūriame kūno ir sielos pusiausvyrą naudodami specialų "prisilietimą". "Judesio Prisilietimas" - tai mūsų specialistų atsidavimas, kuris perduodamas kiekvienam pacientui.

Mūsų tikslas yra pagerinti kiekvieno Jūsų gyvenimo kokybę, padėti atrasti skausmo nevaržomą gyvenimo būdą ir jį išlaikyti.

Licencijuota asmens sveikatos priežiūros įstaiga (Nr. 4951 )

Pas mus dirba gydomojo masažo specialistai - Tatjana Brancevičienė ir Robertas Gorskis, bei kineziterapeutė Aneta Bistrickaitė.

Robertas Gorskis

Sveikatingumo klinikos "Judesio prisilietimas" įkūrėjas, direktorius, gydomojo masažo specialistas, judesio konsultantas, šokio - judesio terapeutas ir profesionalus šokėjas. 

Paslaugos: gydomasis masažas, manualinė terapija, intraoralinis masažas (žandikaulio), visceralinė terapija (pilvo masažas), raumenų ištyrimas, biorezonansinis organizmo tyrimas. 

Jau daugiau nei 10 metų dirba masa-, kaskart gilina turimas žinias įvairiuose seminaruose.
Masažo metu klientui suteikia individualią konsultaciją su kineziterapijos pratimais, rodo, kaip efektyviai sustiprinti fizinį kūną natūralių judesių pagalba nesukeliant fizinio skausmo, konsultuoja apie susidariusias fizines problemas giluminiuose audiniuose, bei galimybes jas spręsti savarankiškai.

Tatjana Brancevičienė

Gydomojo masažo specialistė.

Paslaugos: gydomasis masažas, sportinis giluminis trigerių masažas, intraoralinis masažas (žandikaulio), galvos masažas, veido masažas, limfodrenažinis masažas, presoterapija.

Aneta Bistrickaitė

Kineziterapeutė.

Paslaugos: kineziterapeuto konsultacija, raumenų ištyrimas/testavimas, individuali mankšta, grupin

Vitalijus Daraškevič

Kineziterapeutas

Laimonas Donėla

Gydomojo masažo specialistas - praktikantas

Krepšelis

Krepšelis tuščias.